Szamba betonowe Osiek

Budując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Osiek

Szamba dwukomorowe Osiek

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645