Szamba betonowe Opatów

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Opatów

Szamba dwukomorowe Opatów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645