Szamba betonowe Małogoszcz

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Małogoszcz

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Małogoszcz

Pośród bogatej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645