Szamba betonowe Kunów

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Kunów

Szamba dwukomorowe Kunów

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645