Szamba betonowe Koprzywnica

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Koprzywnica

Szamba dwukomorowe Koprzywnica

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645