Szamba betonowe Końskie

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Końskie

Szamba dwukomorowe Końskie

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645