Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szamba dwukomorowe Kazimierza Wielka

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645