Szamba betonowe Jędrzejów

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Jędrzejów

Szamba dwukomorowe Jędrzejów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz także większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i dźwigu, jako że szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645