Szamba betonowe Działoszyce

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż szamb, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Działoszyce

Szamba dwukomorowe Działoszyce

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645