Szamba betonowe Ćmielów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ćmielów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ćmielów

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645