Szamba betonowe Chmielnik

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Chmielnik

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chmielnik

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645