Szamba betonowe Chęciny

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Chęciny

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Chęciny

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645