Szamba betonowe Busko-Zdrój

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Busko-Zdrój

Szamba dwukomorowe Busko-Zdrój

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645