Szamba betonowe Bodzentyn

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Bodzentyn

Szamba dwukomorowe Bodzentyn

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645