Szamba betonowe Żywiec

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Żywiec

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Żywiec

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz również ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645