Szamba betonowe Żarki

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Żarki

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Żarki

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy usługi, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, toteż inwestorzy nie muszą martwić się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645