Szamba betonowe Woźniki

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie montażu i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Woźniki

Szamba dwukomorowe Woźniki

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645