Szamba betonowe Wojkowice

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Wojkowice

Szamba dwukomorowe Wojkowice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645