Szamba betonowe Wisła

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Wisła

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wisła

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645