Szamba betonowe Wilamowice

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Wilamowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Wilamowice

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645