Szamba betonowe Toszek

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Toszek

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Toszek

Wśród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645