Szamba betonowe Szczekociny

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy wykonywać to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Szczekociny

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Szczekociny

Wśród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645