Szamba betonowe Strumień

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Strumień

Szamba dwukomorowe Strumień

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645