Szamba betonowe Sośnicowice

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sośnicowice

Szamba dwukomorowe Sośnicowice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz również wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ klienci zwykle nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645