Szamba betonowe Sławków

Budując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sławków

Szamba dwukomorowe Sławków

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645