Szamba betonowe Skoczów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Skoczów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Skoczów

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645