Szamba betonowe Rydułtowy

Budując dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Rydułtowy

Szamba dwukomorowe Rydułtowy

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również wyższa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645