Szamba betonowe Radzionków

Budując dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Radzionków

Szamba dwukomorowe Radzionków

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645