Szamba betonowe Pyskowice

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Pyskowice

Szamba dwukomorowe Pyskowice

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645