Szamba betonowe Pszów

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale najlepiej robić to cyklicznie, aby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pszów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pszów

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645