Szamba betonowe Pszczyna

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pszczyna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pszczyna

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645