Szamba betonowe Poręba

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Poręba

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Poręba

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z szamba do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645