Szamba betonowe Pilica

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Pilica

Szamba dwukomorowe Pilica

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645