Szamba betonowe Orzesze

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Orzesze

Szamba dwukomorowe Orzesze

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645