Szamba betonowe Ogrodzieniec

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Ogrodzieniec

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ogrodzieniec

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645