Szamba betonowe Miasteczko Śląskie

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację zbiorników, ponieważ tylko połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Miasteczko Śląskie

Szamba dwukomorowe Miasteczko Śląskie

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, lecz również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645