Szamba betonowe Łazy

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Łazy

Szamba dwukomorowe Łazy

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645