Szamba betonowe Łaziska Górne

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w kwestii odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Łaziska Górne

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Łaziska Górne

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645