Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kuźnia Raciborska

Wśród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Oferujemy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645