Szamba betonowe Krzepice

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Krzepice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Krzepice

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645