Szamba betonowe Krzanowice

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, ale najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj szamba wybrać, aby działał długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Krzanowice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Krzanowice

Pośród szerokiej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645