Szamba betonowe Koziegłowy

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie szamb, bo tylko połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Koziegłowy

Szamba dwukomorowe Koziegłowy

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645