Szamba betonowe Koniecpol

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej pojemności. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Koniecpol

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Koniecpol

Pośród bogatej oferty tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645