Szamba betonowe Kłobuck

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w kwestii wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Kłobuck

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kłobuck

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645