Szamba betonowe Kalety

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo tylko zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Kalety

Szamba dwukomorowe Kalety

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645