Szamba betonowe Imielin

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy budowie, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Imielin

Szamba dwukomorowe Imielin

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645