Szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

Szamba dwukomorowe Czerwionka-Leszczyny

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale także wyższa korzyść wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645