Szamba betonowe Czeladź

Realizując dom w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz również instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Czeladź

Szamba dwukomorowe Czeladź

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645