Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Czechowice-Dziedzice

Wśród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego odpompowywania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze prace są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645