Szamba betonowe Cieszyn

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch czynników da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Cieszyn

Szamba dwukomorowe Cieszyn

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645